Miesto práce
Limbová 12-14, Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
Funkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Zaradenie do príslušného platového stupňa bude podľa započítanej praxe. K tarifnému platu je možnosť včasného priznania osobného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie prevádzky systémov
  • inštalácia a konfigurácia HW a SW
  • odstraňovanie problémov užívateľov
  • aktívna účasť na zlepšovaní procesov
  • znalosť Microsoft Windows – pokročilá úroveň
  • znalosť Microsoft Office – pokročilá úroveň
  • znalosť antivírus – pokročilá úroveň
  • znalosť implementácie zariadení do lokálnych sietí – pokročilá úroveň
  • znalosť inštalácie hardwarových komponentov

 Vítané:

  • znalosť správy aktívnych sieťových prvkov – certifikát CISCO
  • znalosť problematiky kybernetickej bezpečnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

  • možnosť stravovania v mieste výkonu práce,
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou so zameraním na informatiku
  • vysokoškolské I., alebo II. stupeň so zameraním na informatiku

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Jankovič, vedúci oddelenia informačných technológií SZU

E-mail: poslať životopis